Dumanlar Mobilya | FİRMAMIZ HAKKINDA
16055
page,page-id-16055,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

FİRMAMIZ HAKKINDA

dumanlar-logo-flat-1

Dumanlar Torna Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında kurularak hizmetlerini günümüze dek kesintisiz olarak sürdürmüş bir firmadır. Kurucumuz Mustafa DUMAN, halen yönetim kurulu başkanı olarak firmamıza tecrübeleriyle katkılarını sunmaktadır.

 

Masko mağazalarımızda nihai tüketicilere sunduğumuz ürünlerimizin yanı sıra, dileyen müşterilerimize mimarlık hizmetleri de sunulmaktadır. Mimarlık hizmetimiz gereği ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, neredeyse tüm ürünlerimiz özel ölçülerde üretilebilmektedir. Yurt içi ve özellikle yurt dışına toptan satışlarımız da sürmektedir.

 

3.000 metrekare showroom alanımızda klasik, avangarde ve modern tarzlarda, yemek, yatak ve oturma odası için arayabileceğiniz tüm mobilya ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler sunmaktayız.

 

Beğendiğiniz ürünlerinizin siparişleri, uzman ekibimizce ölçü, kumaş seçimi ve bunun gibi unsurlar dikkatle kayıt edilerek işleme alınır. Sipariş esnasında belirtilen teslim tarihinde gecikme olmadan ürünler teslim edilir.

 

10.000’in üzerinde tüketiciye hizmet vermiş olmanın gururuyla, daha geniş kitlelere erişebilmek için showroom alanımızı kısa süre içerisinde 5.000 metrekare seviyesine çıkartmayı hedeflemekteyiz.

dumanlar-logo-flat-1

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz >